Az esemény adatai

A regisztráció befejeződött
Regisztrációs lista
Egyéni
Sorszám Név Nem Születési dátum
1 Prajczer Péter Ferenc férfi 1986
2 Pócza Gábor férfi 1968
3 Oláh Péter férfi 1979
4 Radics Zsolt férfi 1973
5 Malanovics József férfi 1965
6 Horváth Attila férfi 1978
7 Höfer Lajos férfi 1975
8 Horváth Balázs férfi 1976
9 Andrási Balázs férfi 1992
10 Kinga Kovács 1978
11 Moser Balázs férfi 1975
12 Birkmayer Barbara 1978
13 Zoltán Kocsis férfi 1984
14 Balogh Hajnalka 1971
15 Horváth Tamás férfi 1969
16 Timár Andrea 1984
17 Nagy Márton Tamás férfi 1994
18 Nyikos Bendegúz férfi 1991
19 Vészics-Krucsay János férfi 1976
20 Kustor Péter férfi 1971
21 Gorza István férfi 1989
22 Fülöp Attila férfi 1982
23 Czigány Ernő férfi 1982
24 Tóth György férfi 1969
25 Csepregi-Rimóczi Ágnes 1981
26 Kovács Barnabás férfi 1973
27 Gábor Sövegjártó férfi 1976
28 Sövegjártó Lázár Mór férfi 2003
29 Kirchknopf Dávid férfi 1986
30 Bodorkós-Horváth Kata 1967
31 Biró Balázs férfi 1981
32 Kóczán János férfi 1959
33 Schlégl Gabriella 1980
34 Kovács Péter férfi 1975
35 Csigó Luca 1995
36 Fehér István férfi 1990
37 Mészáros Dávid János férfi 1994
38 Nagy Hajnalka Tünde 1981
39 Somornai Lajos férfi 1971
40 Galavics Péter férfi 1983
41 Vizerné Nátz Edina 1981
42 Várkonyi István férfi 1984
43 Steiner Rita 1965
44 Pápa Ferenc férfi 1987
45 Kirkovits Rita 1981
46 Kiss Istvan férfi 1963
47 Kiss Róbert férfi 1974
48 Nyikos Tamás férfi 1975
49 Mészárosné Buzsáki Éva 1979
50 Bendes Attila férfi 1979
51 Sallai-Bredán Tímea 1979
52 Horváth Árpád férfi 1981
53 Kiss Botond István férfi 1983
54 Deák Stefan férfi 1961
55 Kiss Viktória 1985
56 Ördög Zita 1993
57 Takács Péter férfi 1995
58 Szabó Rita 1982
59 Dr. Molnár Krisztián férfi 1979
60 Kiss András férfi 1972
61 Kovács Attila férfi 1980
62 Csákvári Zsolt férfi 1978
63 Pék Hajnalka 1989
64 Orbán Krisztina 1980
65 Kövér Gábor férfi 1971
66 Homor Alexandra 1992
67 Varga Péter férfi 1985
68 Szabó Ferenc férfi 1971
69 Pad Péter férfi 1982
70 Edelényi Márton férfi 1985
71 Láng Nóra 1991
72 Szőke Szilvia 1997
73 Csizmaziáné Soós Krisztina 1976
74 Mészáros Huba férfi 1992
75 Horváth Zoltán Ákos férfi 1981
76 Szalayné Erdèlyi Mónika 1983
77 Tímea Szalay 1979
78 Klem Zsolt férfi 1981
79 Kovács Máté férfi 1989
80 Gonda Zsolt férfi 1982
81 Egresits Gábor férfi 1983
82 Tálos Hajnalka 1986
83 Beateix Sepuvalov-Duhaj 1991
84 Zsubrits Attila férfi 1967
85 Németh Anett 1986
86 Szabados Géza férfi 1980
87 Mikó Tamás férfi 1964
88 Hosnyánszki Szilvia 1986
89 Péter Fejes férfi 1990
90 Váradi Attila férfi 1975
91 Váradi Timi 1981
92 Prajczer Tímea 1975
93 Áder Tamás férfi 1980
94 Weninger Csaba férfi 1977
95 Pirityi Dávid férfi 1994
96 László Cserta férfi 1969
97 Varga Krisztina 1982
98 Herczeg Ágoston férfi 1967
99 Csergő Klára 1982
100 Jászberényi Tibor férfi 1965
101 Koronika Judit 1984
102 Pozsgai Norbert férfi 1972
103 Komornoki Mihály férfi 1983
104 Horváth Nándor férfi 1977
105 Szabó Attila férfi 1973
106 Kocsis Zsolt férfi 1969
107 Balogh Mihály férfi 1985
108 FARKAS GÁBOR férfi 1975
109 Zoltán Pili férfi 1973
110 Zarzitzki Csilla 1980
111 Kargl Nóra 1991
112 Tünde Veres 1977
113 Straszner Gábor férfi 1974
114 Kécskefalvi László férfi 1983
115 Jalal Ghiasvand férfi 1978
116 Takács Zoltán férfi 1985
117 Báló Tamás férfi 1988
118 Kiss Margit 1983
119 Györe Ákos férfi 1991
120 Viola Bánfi 1985
2 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név
1 Takácsék Takácsné Tömördi Gabriella Takács Tibor
2 Wagnerék Wagner-Zöld Patrícia Wagner Zsófia
3 Miénk A Pálya - MÁV VSC Szakácsné Orosz Terézia Nagy Andrea
4 Szombathely KÖFI Balogh Bence Boldizsár Tóth Máté
5 Galway Girls Sismándy-Vincze Eszter Polgár Tímea
6 Kerülők Kargl Nóra Németh Dániel
7 GYSEV Sínen Vagyunk Simonyai Edina Tóth Csaba
8 Zseb Horváth Bence Kóczán Zsófia
9 AjándékRaktár Németh Csaba Henriett Kardos
10 V.K.F.CS. Tőzsér Dénes Nahaj Katalin
11 Káoszbrigád Csuka-Muszkalay Krisztina Laki Fruzsina
12 Team Szivecske #egyuttkonnyebb Szabó András Egyed Júlia
13 Álulu Vágusz Roland Varga Péter
14 Fürge Lábak Kovács Bertold Pákozdi Erika
15 EKS Szijjártó András Kiss Barnabás
16 Cf2 Pálfi Máté Szála Gergely
17 Team Hawkins Hawkins Éva Hawkins Nick
18 Szomszédok FC Andrási Balázs Boldis Roland
19 A Csapat Sütőné Varga Zsanett Bíró Norbert
20 Hódok Litauszki Dorián Csaba Szabó Bálint
21 Micimackók Kóczán János Horváth-Sarródi László
22 7110-es Vargáné Szabó Erika Tóth Attila
23 M&M's Venesz Zoltán Mészáros Huba
24 Tapsik Tapolczai Ildikó Tapolczai Péter
25 Ébredő Erő Szabados Tibor Fehérvári Kálmán
26 Jászberényik Jászberényi Tibor Jászberényi Soma
27 Kisgepárdok Csaba Dániel Csabáné Kerekes Boglárka
28 Vodkaszóda Pozsgai Norbert Tap Bernadett
29 Vadtyúkok Prajczer TÍmea Jankus-Racz Nikoletta
30 Dögös 64-esek Hammel Terézia Fischer Erika
3 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név 3. Név
1 BiBeRe Takács Beatrix Kirkovits Bianka Roszik Renáta
2 Cf3 Peresztegi Péter Herczeg Balázs Pozsgai Cintia
3 Mustang-lányok Pongráczné Pap Hajnalka Fekete Éva Pongrácz Petra
4 Sompolygók Szijjártó András Világosné Pókecz Mónika Szijjártóné Tátrai Rita
5 FONTOLVA HALADÓK Komornoki Mihály Jankóné Komornoki Karolina Komornokiné Márkus Judit
6 MMA Mustangs Fiúk Horváth Bence Pongrácz Márk Nyéki Máté
7 BET Mesterházy Balázs Molnár Eszter Pesztenlehrer Tamás
4 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név 3. Név 4. Név
1 GYSEV 150 Kövesdi Szilárd István Kovács Lajos Szegedi Tamás Tisza Péter
2 GYSEV CO Oláh Péter Riba Katalin Csáky Anna Ferenczi-Nagy Ágnes
3 GYSEV Rakoncátlanok Hőfer-Nagy Szilvia Antal Zita Schneider Zsuzsanna Dömötör Edina
4 GYSEV Zakatolunk Radics Csaba Szarjas Tímea Soltész István Szőke Klára
5 Győri FutOltók Szüts Tamás Hatos Csaba Tengelics Balázs Antal József
6 Shotokan Tigrisek Lederer György Kőműves Renáta Gáncs Krisztián Lederer Ildikó
7 ZenesuliSopRun Bódás Zsuzsanna Ferenczi Balázs Dankó Balázs Pavelka Krisztina
8 Család Uzoni Pál Uzoni Adél Nóra Uzoni Milán Uzoni Jordán
9 Runnerrákos Moeller Marietta Kirschlechner Anita Bak Attila Szűcs József
10 One Team Anikó Auer Czunyi Ilona Viktória Jäckel Ferdinánd Müller Gábor
11 Szuper Blaguss Csapat Németh Barbara Tóth Gergely Óhidi-Légmán Erik László Óhidi-Légmán András
12 Cf4 Szilágyi Tamás Szalay Dalma Staszenka Edit Solymosi Dávid
13 Pindúr Pandúrok Krupár Balázs Székely Zsófia Székely Laura Nagy Norber
14 National Running Team Of Israel Bognár Barna Polgár Koppány Görcz Gergely Barnabás Jacsev Ambrus
15 500g Darált Hús Dolmány Dóra Moser Boglárka Dolmány Emma Grubits Enikő
16 Turuls Móré Gergő Szőke Szilárd Ruben Leonetti Tóth Levente
17 Bunny Runners Horváth Csilla Kámán Csaba Bereczky-Tóth Anett Balogh Daniella
18 SAC Vajda Júlia Koch Nóra Gyenge Tündér Tóka Zsófi
19 SMAFC Takács Zoltán Kovács Ruben Gyallai Zsombor Nemes Réka
20 NégyMuskétás Stöckert Tamás Csonka Tamás Posch Péter Egész Anna
21 Fiatalság Márkus Tamás Kelemen Benjámin Kaufmann Balázs Farkas Gergő