Az esemény adatai

Regisztrációs lista
7 km - egyéni
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Fizetve
1 Bea Simon 1989 I. kategória
2 Horváth Laura 1980 II. kategória
3 Nikoletta Németh 1976 II. kategória
4 Pócza Tamás férfi 1994 I. kategória
5 Nagy Attila férfi 1966 II. kategória
6 Motzer Mária 1971 II. kategória
7 Alexandra Homor 1992 I. kategória
8 Rába Szabina 1976 II. kategória
9 Molnár Gábor férfi 1978 II. kategória
10 Köcsky Tamara 2001 I. kategória
11 Vida Szandra 1988 I. kategória
12 Bella Zoltán férfi 1989 I. kategória
13 Kóróczki Tibor férfi 1973 II. kategória
14 Fruzsina Laki 1990 I. kategória
15 Lados-Lentner Nóra 1992 I. kategória
16 Lócsi Dóra 1986 I. kategória
17 Osztovics Zoltán férfi 1986 I. kategória
18 Vas Gyula férfi 1985 I. kategória
19 Nikoletta Németh 1976 II. kategória
20 Pálvölgyi Titanilla 1977 II. kategória
21 Pintér Róbert férfi 1973 II. kategória
22 Takács Violetta 1993 I. kategória
23 Kószó Gábor férfi 1985 I. kategória
24 Moeller Marietta 1986 I. kategória
25 Kiss Imre férfi 1985 I. kategória
26 Tóth Nikolett 1983 I. kategória
27 Suntcova Ekaterina 1985 I. kategória
28 Homor Alexandra 1992 I. kategória
29 Kollár Enikő 1998 I. kategória
30 Farkas Kitti 2004 I. kategória
31 Sarus Zoltán férfi 1988 I. kategória
32 Gráczer Fanni Petra 2003 I. kategória
33 Munkácsi Gábor férfi 1979 II. kategória
34 Judit Giglerné 1981 II. kategória
35 Barbara Némehtné Farkas 1985 I. kategória
36 Dombi Ágnes 1985 I. kategória
37 Sinkó Sándor férfi 1972 II. kategória
38 Fekete Gábor férfi 1976 II. kategória
39 Kirkovits-Markó Rita 1987 I. kategória
40 Zsédely Szabolcs férfi 1981 II. kategória
41 Varga Brigitta 1991 I. kategória
42 Ilyés Tibor férfi 1973 II. kategória
43 Payrits Ágnes 1973 II. kategória
44 Friedl Patrik férfi 1994 I. kategória
45 Kertész Brigitta 1985 I. kategória
46 Bodi András férfi 1963 II. kategória
47 Hatos Csaba férfi 1977 II. kategória
48 Wagner Zsófia 2005 I. kategória
14 km - egyéni
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Fizetve
1 Szilágyi-Somos Evelin 1982 I. kategória
2 Orbán Maya 1982 I. kategória
3 Diána Borsodiné Bajácz 1991 I. kategória
4 Körhöcz-Moser Krisztina 1992 I. kategória
5 Géczi András férfi 1986 I. kategória
6 Horváth Péter férfi 1981 II. kategória
7 Kormány Alexandra 1981 II. kategória
8 István Soltész férfi 1979 II. kategória
9 Marcali Zoltán férfi 1984 I. kategória
10 Varró Katalin 1977 II. kategória
11 Buru-Szilágyi Petra 1989 I. kategória
12 Csaba Hatos férfi 1977 II. kategória
13 Szilvia Mészáros 1977 II. kategória
14 Judit Varga 1984 I. kategória
15 Judák Anna 1987 I. kategória
16 Mészáros Veronika 2005 I. kategória
17 Homoróczki Éva 1981 II. kategória
18 Lukács Róbert férfi 1971 II. kategória
19 Bojtor László Bojtor férfi 1988 I. kategória
20 Szendrei Márta 1974 II. kategória
21 Takács Vivien 1990 I. kategória
22 Roszik Renáta 1990 I. kategória
23 Dr. Szilágyi Vivien 1992 I. kategória
24 Czeglédi Ferenc férfi 1965 II. kategória
25 Attila Horváth férfi 1991 I. kategória
26 Gyimesi Nikoletta 1983 I. kategória
27 Szabó István férfi 1979 II. kategória
28 Ferencz László férfi 1974 II. kategória
29 Mózes Zsolt férfi 1989 I. kategória
30 Nagy Zsolt férfi 1979 II. kategória
14 km - 2 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név Fizetve
1 Nurse Boys Nagy Tamás Szalay András
2 MGM Miksó-Gadó Zsuzsanna Miksó-Gadó Dániel
3 QM Lócsi Dóra Szabó Veronika
4 78-asok Mészáros Attila Halász Mónika
5 Hol-Mész Holló Tiborné Mészáros-Hegedűs Klaudia
21 km - egyéni
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Fizetve
1 Takács-Ménesi Ivett 1992 I. kategória
2 Gesztesi Tamás férfi 1957 II. kategória
3 Balázs Németh férfi 1977 II. kategória
4 Kleizer Patricia 1990 I. kategória
5 Balogh Csaba férfi 1975 II. kategória
6 Szijjártó András férfi 1993 I. kategória
7 Csizmaziáné Soós Krisztina 1976 II. kategória
8 Dr. Mayer Timea 1990 I. kategória
9 Kiss Judit 1978 II. kategória
10 Darók Attila férfi 1974 II. kategória
11 Bella-Fekete Diàna 1984 I. kategória
12 Tóth Géza férfi 1978 II. kategória
13 Nagy László férfi 1980 II. kategória
14 Nagy-Vörösházi Renáta 1992 I. kategória
15 Rédecsi Bence férfi 1993 I. kategória
16 Tarjány Márta 1973 II. kategória
17 Czingli Viktória 1973 II. kategória
18 Nemes Péter férfi 1984 I. kategória
19 Schlégl Gabriella 1980 II. kategória
20 Kovács Péter férfi 1975 II. kategória
21 Bak Attila férfi 1983 I. kategória
22 Edelényi Márton férfi 1985 I. kategória
23 Lukács Attila férfi 1981 II. kategória
24 Kovács Máté férfi 1989 I. kategória
25 Steiner Rita 1965 II. kategória
26 Werstroh Mónika 1968 II. kategória
27 Szűcs József férfi 1989 I. kategória
28 Horváth Gábor férfi 1993 I. kategória
29 Magas Gergely férfi 1979 II. kategória
30 Herczeg Bálint férfi 1987 I. kategória
31 Kovács Kinga 1978 II. kategória
32 Nagy Gábor férfi 1984 I. kategória
33 Komár Krisztián férfi 1979 II. kategória
34 Balázs Attila férfi 1972 II. kategória
35 Molnár Krisztián férfi 1979 II. kategória
36 Németh Lajos férfi 1982 I. kategória
37 Pad Péter férfi 1982 I. kategória
38 Istók Bálint férfi 1987 I. kategória
39 Szédelyi Nikolett 1994 I. kategória
40 Dr. Czumbil Norbert férfi 1977 II. kategória
41 Timár Andrea 1984 I. kategória
42 Szűcs Máté férfi 1988 I. kategória
43 Gurin Gergő férfi 1987 I. kategória
44 Szombath Attila férfi 1971 II. kategória
45 Kubánka Tamás férfi 1986 I. kategória
46 Nagy Ákos férfi 1979 II. kategória
47 Tamás Mikó férfi 1964 II. kategória
48 Trója Tibor férfi 1991 I. kategória
49 Németh Krisztián férfi 1990 I. kategória
50 Pete Zoltán férfi 1974 II. kategória
51 Mátyásné Ezer Borbála 1979 II. kategória
52 Rákóczy Zoltán férfi 1966 II. kategória
53 Rákóczy Bence férfi 1993 I. kategória
54 Szinetár Márton férfi 1990 I. kategória
55 Herczeg Ágoston férfi 1967 II. kategória
56 Csergő Klára 1982 I. kategória
57 Bánfi Kristóf férfi 1980 II. kategória
58 Pásztorné Mezei Julianna 1976 II. kategória
59 Pásztor Attila férfi 1976 II. kategória
21 km - 3 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név 3. Név Fizetve
1 MAMuszok Világosné Pókecz Mónika Pókecz Katalin Szijjártóné Tátrai Rita Eszter
2 Rózsaszín Pingvinek Szabó Dóra Horváth Szabolcs Nádasdy Ádám
3 Fülöp Nyomában Szenteleki Katalin Horváthné Simon Krisztina Scheffer Zoltán
4 GOM Team Zsolnai Gabriella Zügn Olivér Lehoczki Marcell
5 Schármár Runners Beck Eszter Németh Dániel Láng Nóra
6 Szűzoltók Mészáros Viktor Marton Csaba Holló Adrián
7 Hajni És A Srácok Gáspárné Tompa Hajnalka Gáspár Péter Grubits Sándor
8 Nemtesisek Horváthné Gyurisán Szabina Kistüttősi Anita Taschnerné Németh Dóra
9 SAC - Soproni Atle Cicák Kádár Eszter Nagy Emma Nagy Nikolett
10 Vas'Villa Jagodits Krirsztián Gyuricza Máté Kiss Zoltán