Az esemény adatai

Regisztrációs lista
7 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Fizetve
1 Gál Andrea 1974 II. kategória
2 Vilcsek Orsolya 1996 I. kategória
3 Mèszàros Szilvia 1977 II. kategória
4 Horváth Laura 1980 II. kategória
5 Eniko Nemeth 1993 I. kategória
6 Lócsi Dóra 1986 I. kategória
7 Lőrincz Judit 1974 II. kategória
8 Rákóczy Zoltán férfi 1966 II. kategória
9 Rákóczy Zoltánné 1971 II. kategória
10 Németh Csabáné Barcza Barbara 1995 I. kategória
11 Minya-Balázs Kornélia 1984 I. kategória
12 Kómár Dóra 1981 II. kategória
13 Molnár Orsolya 1991 I. kategória
14 Koloszár Ákos férfi 1985 I. kategória
15 Fekete Marcell férfi 2007 I. kategória
16 Antalné Szekeres Barbara 1975 II. kategória
17 Pintér Róbert férfi 1973 II. kategória
18 Virágh-Bali Dorottya 2000 I. kategória
19 Fenyvesiné Bóka Diána 1990 I. kategória
20 Kránitz Bendegúz férfi 1994 I. kategória
21 Druzsin Istvánné 1975 II. kategória
22 Bencze Csaba férfi 1976 II. kategória
23 Tóth Anikó 1976 II. kategória
24 Adrienn Hegedüs 1981 II. kategória
25 Bujdosó Elvira 1980 II. kategória
26 Horváth Enikő 1981 II. kategória
27 Lenner Esther 2008 I. kategória
28 Tamaskó Gábor férfi 1984 I. kategória
29 Horváth Eszter 2003 I. kategória
30 Bodnár Tamás férfi 1971 II. kategória
31 Wagner Zsófia 2005 I. kategória
32 Kertész Róbert férfi 1983 II. kategória
33 Bak-Ézsől Zsanett 1976 II. kategória
34 Stangl Orsolya 1993 I. kategória
35 Törökné Büki Boglárka 1994 I. kategória
14 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Fizetve
1 Leposa Tibor férfi 1977 II. kategória
2 Janzsó-Polgár Nikoletta 1989 I. kategória
3 Vas Gábor férfi 1984 I. kategória
4 Kirkovits-Markó Rita 1987 I. kategória
5 Szilvia Miklós 1977 II. kategória
6 Kovács Viktória 1987 I. kategória
7 Pregardt-Paur Zsolt férfi 1983 II. kategória
8 Varga Ákos férfi 1990 I. kategória
9 Kelemen Dominik férfi 1997 I. kategória
10 Kelemen Lászlóné 1976 II. kategória
11 Kovács Dániel férfi 1983 II. kategória
12 Donáth László férfi 1993 I. kategória
13 Kovács Flóra 1994 I. kategória
14 Németh Vivien 1991 I. kategória
15 Gál Fanni 1999 I. kategória
16 Kiss Péter férfi 1993 I. kategória
17 Mechler István férfi 1990 I. kategória
18 Takács-Ménesi Ivett 1992 I. kategória
14 km - 2 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név Fizetve
1 FeketÉK Fekete Armand Fekete Gábor
2 Tardosi FutóKlub Banda-Gyalogos Zita Banda-Gyalogos László
3 FERLING FAMILY-RUN FERLING JÓZSEF FERLING SZONJA
4 HázasPáros Schlégl Gabriella Kovács Péter
5 Gumihalacsok Erdélyi Gergely Fehér Beáta
6 Érgondnok Nagy Krisztina Dr. Szalai László
21 km
Sorszám Név Nem Születési dátum Korcsoport Fizetve
1 Mesterházy Balázs férfi 1976 II. kategória
2 Horváth Patrik férfi 1992 I. kategória
3 Kiss Viktória 1985 I. kategória
4 Kiss Istvan férfi 1963 II. kategória
5 Lakatos Vica 1974 II. kategória
6 Tamás Hegedüs férfi 1987 I. kategória
7 Rábai Ádám István férfi 1986 I. kategória
8 Timár Andrea 1984 I. kategória
9 Barna Hegedüs férfi 1984 I. kategória
10 Fazekas Gergő férfi 1992 I. kategória
11 Zsebeházi Tamás férfi 1992 I. kategória
12 Michael Pichlhofer férfi 1974 II. kategória
13 Semenkov Valentyn férfi 1999 I. kategória
14 Szabó Dániel férfi 1990 I. kategória
15 Varga István férfi 1978 II. kategória
16 Kóczán János férfi 1959 II. kategória
17 Kóczán Zsófia 1997 I. kategória
18 Zsidi Attila férfi 1998 I. kategória
19 Hangácsi-Horváth Erika 1978 II. kategória
20 Varga Bálint férfi 1979 II. kategória
21 Hornyák Melinda Viktória 1986 I. kategória
22 Kmetykó Ádám férfi 1997 I. kategória
23 Viktor Mischitz férfi 1952 II. kategória
24 Nina Grill 1979 II. kategória
25 Schöll Petra 2001 I. kategória
26 Kiss Alexa 2001 I. kategória
27 Tóth Géza férfi 1978 II. kategória
28 Gazos Gergő férfi 1987 I. kategória
29 István Várkonyi férfi 1984 I. kategória
30 Szabó-Nagy Edina 1976 II. kategória
31 Nagy Péter férfi 1973 II. kategória
32 Bendegúz Nyikos férfi 1991 I. kategória
33 Pataki István férfi 1991 I. kategória
34 Würth Tamás férfi 1995 I. kategória
35 Enzsöl Ákos férfi 1991 I. kategória
36 Györe Ákos férfi 1991 I. kategória
37 Lenner András férfi 1975 II. kategória
38 Kovács Béla férfi 1985 I. kategória
39 Pénzes-Horváth Kitti 1991 I. kategória
40 Gál Petra 1999 I. kategória
41 Mészáros Ádám férfi 1997 I. kategória
42 Balázs Attila férfi 1972 II. kategória
43 Majoros Fanny 1995 I. kategória
44 Vados Nikolett 1994 I. kategória
45 Bicsák Flóra 1997 I. kategória
46 Mátyásné Ezer Borbála 1979 II. kategória
47 Somogyi-Varga Szilvia 1980 II. kategória
48 Zachár Barbara 1990 I. kategória
49 Csepregi-Rimóczi Ágnes 1981 II. kategória
50 Bak Attila férfi 1983 II. kategória
51 Czippán Mirjam 1993 I. kategória
52 Domahidi Roland férfi 1991 I. kategória
53 Ferstl Lajos férfi 1978 II. kategória
54 Gönczi Kornél férfi 1981 II. kategória
55 Barkovics Dániel férfi 1990 I. kategória
56 Vassné Farkas Irén 1976 II. kategória
57 Dr. Molnár Zsolt férfi 1976 II. kategória
58 Rokob Zsolt férfi 1978 II. kategória
59 Hajas Martina 2003 I. kategória
21 km - 3 fős csapat
Sorszám Csapat neve 1. Név 2. Név 3. Név Fizetve
1 Imexes Csajok Varga Alexandra Takács Ágnes Illésné Bártfay Zsuzsanna
2 RAJ Flikinger Johanna Éva Németh Róbert Németh-Flikinger Anna
3 Running Demons Luokkala- Ittzés Noémi Luokkala Mark Brandon Mészáros Attila